Tavan Kaplama Ahşap Üzerine Olur Mu?

Tavan kaplamalar ahşap üzerine uygulanabilir mi, tavan köpükleri ahşap üzerine nasıl yapışır ve detayları anlatılmaktadır.

Tavan Kaplama Ahşap Üzerine Olur Mu?

Eps den üretilen tavan kaplamanın özelliği, yalıtımlı ve dekoratif olmasıdır. Banyolarda, wclerde, salonlarda, mutfaklarda ve işyerlerinizde hem dekoratif hemde yalıtım olarak kullanabileceğiniz tasarruflu ve aynı zamanda temizliği kolay bir üründür. Kenarlarına çekilen stropiyer ve kenar çıtaları ile yalıtımı çift dikiş olarak sağlayabilmektedir.

Tavan Kaplama Ahşap Üzerine Olur Mu?

Tavan kaplama eps köpük üründür. Kendine has yapıştırma malzemesi vardır. Ham maddesi petrol bazlı olduğundan ve buhar ile şişirildiğinden dolayı, yapısına uygun yapıştırıcısı mevcuttur. Satıcı firmalardan mutlaka kendi yapıştırma malzemesini isteyiniz. Tavan kaplama ahşap üzerine ve her türlü ahşap üzerine yapışır. Tavan kaplama malzemesini alçı ve dolgu esaslı mastikler ile yapmayınız. İlk etapta tutar gibi görünür, fakat mukavemeti olmadığından zamanla bırakır ve sarkmalara kopmalara neden our. Yıllarca kullanabilmek ve tasarruf edebilmek için kendine has yapıştırıcı kullanınız.

Bir sonraki makalemiz olan Teras Katı Ve Çatı Katı Tavan Isı Yalıtımı başlıklı konuda teras katı ısı yalıtımı, çatı katı tavan yalıtımı, tavan ısı yalıtımı hakkında bilgiler verilmektedir. Dilerseniz bu makalemizide inceleyebilirsiniz.

10.12.2017(Güncelleme)
475
0
3 - 1/5

Bu Makale İle Alakalı Ürünler


Görüş ve Öneri Bildirin, Yorum Yapın
Fotoğraf
 
Gönderileriniz; hakaret, kötü söz ve yasa dışı söylemler olmamalıdır. Aksi halde sistem, otomatik olarak silecektir.